Otomatik slayt boyama SS-30

Rutin ve özel boyama protokolleri için Optimize edilmiş boyama için esnek ve çok yönlü tasarım histoloji ve sitoloji laboratuvarlarında kullanılır.

Teknik detaylar

ÇOKLU BOYAMA FONKSİONU
Esnek boyama gerçek zamanlı görüntüKompakt kaplama alanı
Özel Yazılım
Kullanıcı ve Numune Güvenliği

ÇOKLU BOYAMA FONKSİONU

Aynı veya farklı boyama protokolleri ile çeşitli 30 slayt raflarının aynı anda ve otomatik olarak boyanmasına izin veren daha fazla boyama esnekliği. Laboratuvarlarda verimliliği ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için sürekli yükleme. Protokollere, yük frekansına ve cihaz konfigürasyonuna bağlı olarak 5 adede kadar slayt rafı eşzamanlı olarak çalıştırılabilir, böylece 150 adede kadar slayt aynı anda lekelenebilir. Cihaz, her raf / protokol için en verimli rotayı hesaplar.

 

Esnek boyamaÇalkalama sistemi her istasyon için ayrı ayrı programlanabilir: yapılandırılabilir 3 parametreye sahip 4 farklı önceden ayarlanmış daldırma modunda mevcuttur: düşüşlerin sayısı, hızı ve genliği. Yıkama istasyonları için özel bir programlama da mevcuttur. Piyasadaki en popüler lamel rafları için çeşitli adaptörler mevcuttur.

Gerçek zamanlı görüntüSS-30, her boyama protokolünün durumunu gerçek zamanlı olarak görüntüler. Her biri maksimum 50 adım ve 52 adede kadar reaktif (önceden programlanmış 32) ile 20’ye kadar programlanmış protokolü hafızaya kaydedebilir.Boşaltma fonksiyonu, reaktif aktarımını en aza indirir ve maliyetleri optimize etmek için reaktif tüketimini azaltmaya yardımcı olur.

Kompakt kaplama alanıDeğerli alanı optimize etmek için sığ tezgahlı laboratuvarlar için idealdir. Slayt boyama verimliliğinden ödün vermeden daha az yer kaplayacak şekilde akıllıca tasarlanmıştır.

 

Özel Yazılım
SS-30 boyayıcı, protokolleri tanımlama ve kaydedilen reaktiflerin listesini bir PC’nin rahatlığından değiştirme seçeneği sunan PC’ye özel bir yazılımla birlikte verilir. Ayrıca, veri almak, çalışan protokollerin gerçek durumunu görüntülemek ve raporları ve hataları yönetmek için bir USB fişi aracılığıyla raporlama yeteneklerine sahiptir.

Kullanıcı ve Numune Güvenliği

Reaktiflerin buharlaşmasını önlemek için bir kömür filtresi ve reaktif istasyonları için ayrı kapaklarla donatılmış laboratuvar dostu entegre filtrasyon sistemi.Laboratuvar genel ekstraksiyon sistemi için opsiyonel adaptör.  ·

Elektrik kesintisi durumunda boyama protokollerini tamamlamak için 2 saat otonomiye sahip yedek pil. Harici 12V güç kaynağı.·

Şeffaf kapak, reaktiflere maruz kalmayı azaltmak için iki menteşeli kapı (yükleme / boşaltma istasyonları) ile donatılmıştır.·

Yenilikçi iki su seviyesi sensörü sistemi sayesinde boyayıcıdaki su taşması sağlanır.·

Reaktif Yönetim Sistemi (RMS), reaktif kullanımını izler ve optimum boyama kalitesi sağlar(yalnızca SS-30H sürümünde mevcuttur).

EnglishFrançaisDeutschTürkçe