Modüler Doku Gömme Cihazı EC 350

Myr EC 350, yenilikçi tasarıma ve kolay kullanıma sahip modüler bir parafin gömme merkezidir. Cihaz kurulumunun çoklu konfigürasyonları, ilgili laboratuvardaki çalışma yöntemlerine basit ve esnek bir uyum sağlar.

Teknik detaylar

Dağıtım konsolu EC 350-1: kullanımı kolay işletim paneli

Dağıtım modülü, mum dağıtıcısının her iki tarafında, kasetlerin ve kalıpların depolanması için kullanılan ve birbirinden bağımsız olarak ısıtılabilen iki büyük tepsi içerir. İşletim paneli çalışma sürelerinin ve sıcaklıklarının kolay programlanmasını sağlar. Cryo konsolu için sıcaklıklar da bu işletim paneli aracılığıyla belirlenir. Ayrıca entegre bir potansiyometre ile kontrol edilebilir. Ayarlanabilir kontrastlı aydınlatılmış, iki satırlı ekran, tarihin yanı sıra geçerli sıcaklıklar ve zamanlama hakkında bilgi verir (beş farklı dil seçilebilir, sıcaklık Celsius veya Fahrenheit olarak ayarlanabilir).

Hızlı numune işleme için geniş çalışma alanı

Geniş, ısıtmalı çalışma alanında parlamayan beyaz bir LED aydınlatma ve hızlı ve ergonomik bir çalışma sağlayan döner geniş alanlı büyüteç bulunur. Dağıtıcıdan gelen parafin akışı manuel olarak ve ayak pedalı aracılığıyla serbest bırakılabilir ve gerekirse akış hızı sürekli olarak ayarlanabilir.

Çalışma yüzeyine, parafin nozulunun yakınına entegre edilen bir soğutma noktası, kısa hareketlerle yalın bir iş akışı sunar ve ayrıca işleme sırasında basit ve hızlı bir örnek yönü sunar. Forseps için bağımsız olarak ısıtılan altı kuyu, kablosuz standart forseps içerir. İsteğe bağlı elektrikle ısıtılan forseps mevcuttur.

 

Enerji tasarruflu otomatik zamanlayıcı işletimi

Otomatik zamanlayıcı, bireysel ön ısıtma sürelerinin hesaplanmasıyla otomatik açılıp kapanarak enerji tasarrufu sağlar. Kullanıcının sadece istenen çalışma zamanlarını programlaması yeterlidir, diğer her şey cihazın kendisi tarafından yapılır.

 

Bunu yaparken, hafta sonları ve gerekirse, kutsal günler depolanan parafinin dayanıklılığını optimize etmek için otomatik olarak otomatik açılmadan muaftır.

 

Geliştirilmiş çalışma konforu ile yorucu olmayan çalışma

Isıtmalı çalışma yüzeyleri operatöre doğru eğimlidir ve kullanıcı konforunu artırmak için ergonomik olarak şekillendirilmiştir. Artık parafin, iki kanal üzerinden atık çekmecelerine yönlendirilir. Bu çekmecelere önden erişilebilir ve kolayca boşaltılabilir.

Sürekli çalışma için geniş parafin rezervuarı

Parafin rezervuarı yoğun dönemlerde sürekli çalışmayı sağlayabilmek için 5 litre kapasiteye sahiptir.

 

Kriyo konsolu EC 350-2

Kriyo konsolu EC 350-2, laboratuvarın çalışma yöntemine bağlı olarak dağıtım konsolunun sol veya sağ tarafına yerleştirilebilir.

EC 350-2, 60 kaset / kalıp barındırabilen geniş bir soğutma yüzeyine sahiptir. Sıcaklık -12 ° C’ye kadar ayarlanabilir ve tüm yüzey üzerinde eşit bir sıcaklık dağılımı sunar. Soğuk plaka dağıtım ünitesine bağlı olarak veya bağımsız bir cihaz olarak çalışabilir.

Don oluşumunu önlemek için isteğe bağlı metakrilat kapak.

EnglishFrançaisDeutschTürkçe