Mindray BC- 6200 Otomatik Kimya Analizörü

BC-3000Plus Kaliteli Sonuçlara Öncelik veren Laboratuvarlar için Çok Uygundur. Büyük Renkli LCD Ekranı, Dâhili Termal Yazıcısı ve Yüksek Veri Depolama Kapasitesiyle Kullanıcı Dostu Olan Bu Hematoloji Analizörümüz Düşük Maliyette Maksimum Değer Sunarak Referans Laboratuvarının Sahip Olduğu Uygun Koşulları ve Doğruluğu Laboratuarınıza Getirir.

Teknik detaylar

Yeniden tasarlanmış optik ve reaktif sistemleri ile SF Cube teknolojisi doktorların hücre kümelerini tespit etmelerinde kilit rol oynayan anormal hücre gruplarını açıkça ayırılmasında daha etkilidir.

Her CBC sayımında NRBC sonucu

BC-6200 WBN saçılım diagramında NRBC, Bazofil ve WBC-N* sonuçları sağlar. Bu, örnekte mevcutsa gerçek NRBC hücre sayısının rutin CBC sayımında ölçülebileceği anlamına gelir.
Bazofil hücreleri, NRBC sonuçları ile birlikte bu sayım kanalında sayılır.
Bazofil ve NRBC sonuçları BC-6200’de ek bir reaktif ve maliyet olmadan gerçekleştirilir.

Daha kesin RET ve PLT-O sonucu

Yeni floresan boya kullanarak, daha güçlü floresan sinyal ile daha spesifik retikülosit ve trombosit boyaması elde edilir ve böylece retikülosit ve trombosit sonuçları daha hassas şekilde elde edilir.

Otomatik Yeniden Analiz ve Refleks Fonksiyonu

Örnek sonuçları sistemdeki ilgili kriterleri tetiklerse, BC-6200 otomatik yükleyicisi örnek raklarını tekrar analiz etmek veya refleks fonksiyonu için yeniden aspirasyon alanına getirebilir.

Daha kısa test süresi

BC-6200, aynı anda maksimum 50 adet örnek yükleyebilir ve saatte maksimum 110 test analiz imkânı sunar.

Düşük örnek hacmi

BC-6200 daha az örnek hacmine ve reaktif tüketimine ihtiyaç duyar. BC-6200 yalnızca CBC+DIFF ve NRBC analizi için 80μL tam kan, veya kapiller analiz modunda 35 μL tam kana ihtiyaç duyar.
EnglishFrançaisDeutschTürkçe