Mindray BC- 6000 Otomatik Kimya Analizörü

Mindray'de her müşterimizin ihtiyaçlarını anlamaya ve bu ihtiyaçlara özel çözümler sağlamak için çalışırız. Günümüzün laboratuarlarında, laboratuar yöneticileri kısıtlı bütçeleriyle; sınırlı çalışma alanlarında gerçekleştirilmiş NRBC/vücut sıvısı sonuçları, mikroskobik incelemenin oranını düşürmek için cihazların hata mesajlarını daha verimli kullanmak gibi yüksek klinik değerlere sahip analizörlere yönelmektedir. Mindray BC-6000 analizörü tüm bu klinik gereksinimleri karşılar ve beklentilerinizin üzerine çıkar.

Teknik detaylar

Yeniden tasarlanmış optik ve reaktif sistemleri ile SF Cube teknolojisi doktorların hücre kümelerini tespit etmelerinde kilit rol oynayan anormal hücre gruplarını açıkça ayırılmasında daha etkilidir.

Her CBC sayımında NRBC sonucu

BC-6000 WBN saçılım diagramında NRBC, Bazofil ve WBC-N* sonuçları sağlar. Bu, örnekte mevcutsa gerçek NRBC hücre sayısının rutin CBC sayımında ölçülebileceği anlamına gelir.
Bazofil hücreleri, NRBC sonuçları ile birlikte bu sayım kanalında sayılır.
Bazofil ve NRBC sonuçları BC-6000’de ek bir reaktif ve maliyet olamadan gerçekleştirilir.

Otomatik Yeniden Analiz ve Refleks Fonksiyonu

Örnek sonuçları sistemdeki ilgili kriterleri tetiklerse, BC-6000 otomatik yükleyicisi örnek raklarını tekrar analiz etmek veya refleks fonksiyonu için yeniden aspirasyon alanına getirebilir.

Daha kısa test süresi

BC-6000, aynı anda maksimum 50 adet örnek yükleyebilir ve saatte maksimum 110 test analiz imkanı sunar.

Düşük örnek hacmi

BC-6000 daha az örnek hacmine ve reaktif tüketimine ihtiyaç duyar. BC-6000 yalnızca CBC+DIFF ve NRBC analizi için 80μL tam kan, veya kapiller analiz modunda 35 μL tam kana ihtiyaç duyar.
EnglishFrançaisDeutschTürkçe